Żeń-Szeń na potencję – działanie, skuteczność

Problemy z potencją seksualną mężczyzn. Problemy z potencją seksualną mężczyzn nie pojawiły się w naszych czasach. Doświadczali ich mężczyźni wszystkich epok. Dlatego przez wieki poszukiwano naturalnych środków na kłopoty ze wzwodem. Środkami tymi były oczywiście rośliny, a właściwie sporządzane z nich napary, ekstrakty, herbaty, nalewki, oleje itp.

Żeń-Szeń

Żeń-Szeń to jedna z roślin, których niezwykłe właściwości znane są i wykorzystywane przez człowieka od tysięcy lat. W starożytnych Chinach roślinę tę wykorzystywano w celu poprawienia sprawności seksualnej zarówno mężczyzn, jak i kobiet. W Europie Żeń-Szeń znany jest od początków XVII stulecia, a to za sprawą holenderskich kupców, którzy przywozili tu towary z Azji. Podobno z właściwości tej niezwykłej rośliny korzystał król Francji Ludwig XIV, który miewał kłopoty ze wzwodem. Widać więc, że i wielcy tego świata je mają. Apogeum popularności osiągnął Żeń-Szeń w wieku XIX. Mówi się, że ówczesna wartość startego korzenia tej rośliny przewyższała wartość złota. Przez wieki wierzono, że wiele roślin ma właściwości poprawiające męską i kobiecą kondycję seksualną. Jak do tej pory nauka potwierdza, że właściwości takie ma tylko korzeń Żeń-Szenia. O tym, że roślina ta naprawdę pomaga osiągać erekcję, świadczą też badania naukowców z Seulu. 60% mężczyzn biorących udział w badaniu, zauważyło, że pod wpływem Żeń-Szenia ich kondycja seksualna uległa poprawie.

Żeń-Szeń na potencję – działanie, skuteczność

Wiele badań naukowych potwierdza, że w korzeniu Żeń-Szenia znajdują się aktywne substancje chemiczne zwiększające syntezę dwutlenku azotu. Związek ten jest niezbędny przy erekcji, ponieważ to właśnie od niego zależy rozkurcz jamistych komórek usytuowanych w prąciu. Komórki te rozkurczają się i wypełniają krwią, dzięki czemu penis sztywnieje, rośnie i twardnieje. Związki chemiczne znajdujące się w korzeniu Żeń-Szenia wspomagające ukrwienie penisa w trakcie stosunku to ginsenozydy. Do tej pory wyodrębniono kilkanaście tych związków. Preparaty z Żeń-Szenia działają więc na potencję, ale trzeba uważać na to, by zawierały Żeń-Szeń japoński, a nie jego europejskie odmiany.

Sprawdź również https://www.aptekakamagra.pl/